Ofertë!

Kasetofon Android per Makina 9″

L 11,590.00L 16,990.00

SKU: N/A Kategori:
 • Përshkrim

  NAVI, radio, kasetofon android multiplayer, shume funksional per te gjitha makinat 9 inch
  Android 11
  Ekran me prekje kapacitive, ekran 2.5D
  Rezolucioni: 1024*600
  GPS, stereo, pa duar, amplifikues, CarPlay, ekran i ndarë, menaxher skedari, kontroll i timonit të makinës, lidhje telefonike, audio Wi-Fi
  USB, AUX, BLUETOOTH, Link-mirrore,
  WI-FI, Touchscreen, videoplayer, Playstore, Youtube
  Suport Kamera pas dhe kamera para
  Amplifiga 4*55W
 • Informacion shtesë

  RAM

  2 GB RAM, 32GB ROM, 2GB RAM, 16GB ROM, 4 GB RAM | 64 GB ROM

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Kasetofon Android per Makina 9″”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *