Mbajtese koke ne udhetim

L 2,790.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Mbajtese koke ne udhetime per sediljet e te gjitha makinave
  Per te gjitha automjetet dhe per karriket
  Pershtatet per femije dhe per te rritur
  Shume lehte per tu montuar
  Mban drejt te qafes gjat udhetimeve me makine
  Material anti bakteria
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Mbajtese koke ne udhetim”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *