Navi dhe kasa per Benz w203 7 inch

L 13,490.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Navi android, kasetofon dhe kasa 7 inch per Benz w203

  MERCEDES-BENZ C-klasse (W203) 2000-2004;
  MERCEDES-BENZ CLK-klasse (W209) 2002-2006;
  MERCEDES-BENZ G-klasse (W463) 1998-2006;
  MERCEDES-BENZ Viano (W639) 2003-2006;
  MERCEDES-BENZ Vito (W639) 2003-2006

  Navi Android 2-16G + Kasa 7 inch

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Navi dhe kasa per Benz w203 7 inch”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *