Premtimi yne

Nese gjeni te njejtin produkt ne Shqiperi ose Kosove me cmim me te ulet se i yni, ne ju premtojme qe cmimin tone do ta barazojme me ate me te lirin. Na kontaktoni!


Produkte te zgjedhura

Produkte te reja

Produkte ne oferte

Oferta jone

Produkte te reja

Qendrojme te perditesuar me trendet e reja te teknologjise dhe sjellim te paret produktet e reja ne treg.

Cmime konkurruese

Ju ftojme t’i krahasoni cmimet tona me dyqanet e tjera. Jemi krenare qe importojme direkt nga prodhuesit. Fryt i nje bashkepunimi te gjate.

Cilesi e garantuar

Ne testojme cdo produkt para se t’jua nisim per te garantuar siguri ne cilesine e produktit dhe kenaqesi ne cdo blerje.

Sherbim i shpejte

Garantojme delivery brenda 24 oreve ne cdo cep te Shqiperise dhe jemi ne sherbimin tuaj per cdo problem ose pakenaqesi.

Aksesore per makina

Shtoji argetim, komoditet dhe funksionalitet makines tende me aksesoret tane. Personalizo dhe rifresko me produktet tona cilesore.


Udheto me shpejt me scooter elektrik

Fito liri ne levizje, evito trafikun mbytes. Behu mik i ambientit dhe ktheje levizjen tende ne argetim, pavaresisht moshes.


Bli sipas kategorive