Ofertë!

Kamera per makina 360°

L 3,500.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Kamera per NAVI 360° 4K

  Seti me 4 kamerat lidhen me te gjithe NAVI-t android qe kan programin 360°

  Kamera para, pas, majtas dhe djathtas full HD

  Te gjithe navi-t qe suportojne keto kamera jane me programe qe bejne nderrimin automatik

  Ke set perfshihet  4 kamerat dhe fishta e trasmetimit

   

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera per makina 360°”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *