Can bus per Peugeot/ Citroen

L 2,390.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit,

  Peugeot                                                       Citroen
  301 2014                                                     C4 2008-2011
  408 2014                                                     Quatre 2012
  307 2007-2013                                           C4L 2014
  308 2012-2016                                           C4 Quatre 2015-2018
  308S 2015                                                   C-Elysee 2008-2013
  508 2011-2017                                            C3-XR 2015 +
  2008 2015                                                   C5 2013-2016
  3008 2013                                                   DS4, DS5, DS6 2014-2018

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Peugeot/ Citroen”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *