Can bus per Ford Ecosport

L 2,390.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per Ford Ecosport  Ford Ecosport 2012-2018
  Ford Escape

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Ford Ecosport”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *