Can bus per Honda

L 2,590.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per Honda
  Civic 1.5T 2016-2019
  CRV 2017-2019
  Breeze 2020+

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Honda”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *