Can bus per Ford Fokus

L 2,590.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per Ford  Focus

  Ford Focus 2012-2015
  Ford Ranger 2012
  Ford Ecosport 2016

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Ford Fokus”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *