Can bus per Opel

L 2,990.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per  Opel
  Zafira B, Astra H 2004-2014
  Corsa 2007-1014

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Opel”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *