Can bus per Skoda

L 2,090.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, Skoda/Volkswagen
  Golf 5/6
  Polo
  Passat
  Jetta
  Tiguan
  Touran

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Skoda”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *