Can bus per BMV seria 5

L 2,590.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per BMV  seria 5
  E53 X5 2001-2005
  E39 seria 5 2001-2004

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per BMV seria 5”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *