Miniprinter termal 58mm

L 5,490.00

SKU: N/A Kategori: ,
 • Përshkrim

  Miniprinter portable termik 58mm, me bateri te karikueshme, kasa per fiskalizim, barkode
  Printo faturat direkt nga tel. Android, IOS, Tablet, Laptop, PC
  Lidhje me Wireless Bluetooth dhe USB
  Printo barkodin
  Shpejtesia e printimit 90mm/sek
  Formati i letres 58mm
  Bateri 1500mAh 7.4V Rechargeable Lithium Battery
  Ne kuti:
  ✔Printer thermal
  ✔USB cable
  ✔Leter
 • Informacion shtesë

  NGJYRA

  BLU, JESHILE, PORTOKALLI

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Miniprinter termal 58mm”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *