Ekran Mp5 7″

L 5,790.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Ekran shumefunksional 7 inch per kamjon dhe fugona
  Monitor 7 inch
  Touch screen
  Mp5
  Lidhet me bluetooth, USB, SD kart, Link mirror
  Kamera parkimi
  Video & audio player
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Ekran Mp5 7″”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *