Fisha adaptuese per radio Audi A3

L 990.00L 2,490.00

SKU: N/A Kategori:
 • Përshkrim

  Fisha  adaptuese per  Navi android  dhe paketa Canbus

  Audi A3 2008-2012

  Audi A4 2002-2008

  Audi A6 S6 RS6 1997-2004

  Audi TT 2006-2014

 • Informacion shtesë

  Fisha adaptuese per NAVI

  Fisha me CANBUS, Fisha

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Fisha adaptuese per radio Audi A3”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *