Ofertë!

Kasetofon per Makina 4,1″

L 4,900.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Kasetofon universal radio me trasmetim video, mp5 4.1″,
  Sistemi Wince6
  Bluetooth,USB, AUX, SD, link-mirrore
  Mbështetni telefonatat pa duar
  Video player RMVB / RM / FLV / 3GP / MPEG / DIVX / XVID / DAT / VOB / AVI / MP4
  Audio MP3 / WMA / OGG / APE / AAC / FLAC / WAV
  Mbështetje për vendosjen e gjuhëve dhe ngjyrave te menusë
  Mundesi lidhje me kamera parkimi
  Ora dixhitale 24 orë, data.
  Fast charger USB. 5V
  Amplifiga 65w * 4
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Kasetofon per Makina 4,1″”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *