Navi Android dhe kamera 360°

L 17,990.00

SKU: N/A Kategori: ,
 • Përshkrim

  Navi android me programin 360°
  Proccesor 8 Core
  Full HD 1080P Gorilla Glass Capacitive touch screen
  QLED IPS Display
  Rezolucioni 1280X720
  Bluetooth version 5.0
  Carplayer, Android e IOS
  Suport kamera  RCA  Cable dhe HD cable
  4X50W
  Google voic serch

 • Informacion shtesë

  RAM

  4 GB RAM | 64 GB ROM

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Navi Android dhe kamera 360°”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *