Ofertë!

Pasqyra me kamera dhe DVR per te gjiha makinat

L 3,990.00

 • Përshkrim

  Super Pasqyra me 2 kamera full touchscreen
  Kamera 4K Full HD
  G-sesore
  Ekran me prekje 9.66″
  Kamera parkimi 6M
  Kamera dhe DVR
  Video resolucion 1920*1080P
  Kenidi i kameres 170°
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Pasqyra me kamera dhe DVR per te gjiha makinat”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *