Spray kunder avullit

L 500.00

Kategori: , ,
 • Përshkrim

  Spray kunder avullit te xhamave dhe pasqyrave
  Nano substancë aktive hidrofile
  Per xhamat e makinave nga brenda, pasqyrat ne banjo
  Xhamat e dritareve dhe syzet optike
  Capaicty: 100ml
  Kohezgjataja deri ne 20 dite ne varesi te temperaturave deri ne 0°
  ———————————————————————
  1️⃣Pastroni sipërfaqen e qelqit para se të përdorni,
  2️⃣Sperkatni antimist direkt ne xham ose ne copen qe ju do te fshini xhamin.
  3️⃣Fshini lehte pa lene njolla siperfaqen e xhamit.
  4️⃣ Prisni 5-10 minuta të thahet në mënyrë natyrale
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Spray kunder avullit”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *