Can bus per Audi

L 2,690.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per Audi

  A4 2004+
  Audi A3 2004-2008
  Audi A6 2004-2006
  Audi TT 2004+

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Audi”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *