Can bus per BMV seria 3

L 2,590.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per BMV seria 3
  E46 seria 3 1999-2006
  E39 seria 5 1995-2000
  E53 X5 1999-2000

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per BMV seria 3”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *