Can bus per Toyota

L 2,390.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, Toyota
  RAV4 2013-2015
  C-HR 2018+
  Highlander 2015-2019
  Corolla 2013-2019
  Levin 2014-2019
  Camry 2012-2017
  Reiz 2013-2019

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Toyota”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *