Ofertë!

Çante shpine me panel diellor

L 3,490.00

 • Përshkrim

  Çante shpine me panel diellor, per shkolle dhe zyre,
  Kundra vjedhjes, anti-theft
  Kunder shiun,
  Fuqia e panelit solar 9W 6V
  Shkalla efikasitetit si 22%
  Kapaciteti deri ne 50 L
  Permasat 41*32*18 cm
  Materiali i cantes posliester me sfungjer cilesor
  Me shume xhepa per Librat, laptop, tablet, aprat fotografik e tje,
  Mundesi perdorimi powerbank ne ditet pa diell
  Shperndarja e peshës ne mënyrë te barabarte dhe konforte ben qe ju ose femijet tuaj te mos ndieni lodhen
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Çante shpine me panel diellor”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *