Ofertë!

Dyshek me ajer per makina

L 2,490.00

Kategori: , ,
 • Përshkrim

  Dyshek per makina dhe pushime NEW✅
  Dysheku me ajer shume funksional: udhetim me makine, pishina, Plazh, Piknik e tjer
  Dysheku shumëfunksional i makinave me fryrje, është ideal për t’u përdorur në çdo model të zakonshëm te makinave personale
  Për të ofruar një mjedis të rehatshëm për një udhëtim të gjatë me makinë ose për të krijuar më shumë hapësirë për pushim, gjumë ose kohë loje.
  Ky dyshek i fryrë ka një kapacitet të lartë mbajtës deri në 180 kg që lejon 2 të rritur të ndajnë me lehtësi hapësirën ose ju mund të krijoni hapësirën për shumë fëmijë si një zonë loje gjatë një udhëtimi të gjatë ose udhëtimit tuaj rrugor.
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Dyshek me ajer per makina”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *