Filter rryme per makina 12V

L 990.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Filter rryme per kameran e parkimit 12V, stabilizon rrymen elektrike
  Disa modele të makinave gjermane dhe amerikane do të prodhojnë interferencë të tensionit pasi motori të jetë ndezur. Furnizimi me energji elektrike për dritën e kundërt nuk është furnizim i pastër me energji DC, por një sinjal pulsi mbivendoset në oshiloskopin e sipërm mund të përdoret për të provuar nëse kushtet do të gjejnë një sinjal të ngjashëm me valë katrore. Linja e furnizimit me energji të kamerës direkt në dritën e kundërt, sepse voltazhi i punës është shumë i paqëndrueshëm sepse kamera nuk funksionon siç duhet, dalja e sinjalit të videos gjithashtu nuk është normale, kështu që hosti mund të shohë se ka një ndërhyrje të fortë, nervozizëm ose jo kaloni ekranin mbrapa.
  Përdoret për të furnizuar me energjinë e stabilizuar 12V DC në kamerën e pasme.
  Për të zgjidhur problemin e “ekranit cyclowarp” ose “ekranit të zi” kur përdorni një kamerë mbrapa.
  Karakteristika të larta dhe performancë të qëndrueshme.
  Lehtë për t’u instaluar, lidhja e hyrjes me dritë kthimi pozitive dhe negative, teli i daljes lidhet me kamerën pozitive dhe negative.
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Filter rryme per makina 12V”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *