Mikrofon i Jashtem

L 1,290.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Mini Mikrofon i jashtem kondensator per NAVi Kasetofon 3,5m i gjate
  Regjistrimi, komunikimi
  Metal & Plastikë
  Mikrofon dhe prize
  Kondensator i zhurmës, Pesha e lehtë, PORTABLE
  Modeli polar:Gjithëdrejtues
  Tingull i qartë
  Frekuencës: 50HZ-20 KHZ
  Ndjeshmëria:-30dB ± 3dB (0dB = 1uPa)
  Madhësia e mikrofonit:9,7*6,7 mm/ 0,38*0,26 inç
  Diametri i kabllit:2,5 mm/ 0,10 inç (kabllo mbrojtëse)

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Mikrofon i Jashtem”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *