Mini tastier 3 ne 1

L 1,290.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Mini tastiera me 3 funksione per lojra dhe perdorime tjera
  Lidhje pa tela, madhësi e zgjuar dhe portative
  Për të shijuar argëtimin me PC, smart TV, android box, projektor.
  Multi-media në shtëpi
   I përshtatshëm dhe efikas për Konferencën, Prezantimin dhe ligjërimin
  PAD e madhe për shkrim dore
  Me karikim, kontroll ne distance
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Mini tastier 3 ne 1”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *