Ngjitëse magjike universale nano rubber pad flourish lama

L 490.00

Kategori: , ,
 • Përshkrim

  Ngjitëse lama gome, jastëk fantastik nano gome, ngjitëse universale, komplete celulare për makinën

  Ngjitësja me ngjitës të fuqishëm të fortë, nuk kërkon asnjë ngjitës apo gozhdë.

  Mund të vendoset fort në mur, pasqyrë, makinë. Instalim i shpejtë dhe mbajtje e fuqishme.

  Flexible Goma ngjitëse lama punon si mbajtëse telefoni celular.

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjitëse magjike universale nano rubber pad flourish lama”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *