Pakete karikimi me 8 USB

L 2,690.00

 • Përshkrim

  Paketa e karikimit me 8 porta USB per te gjitha paisjet
  LDNIO A8101 Qualcomm 3.0
  USB fast charger x1
  USB normla charger x7
  Hyrja AC100-240V 0.8A
  Materiali i klasës ABS (materiali i sigurisë nga zjarri)
  Stabilitet i lartë me test të çertifikuar të stresit
  Dalja QC3.0 3,6V-6V 3A / 6V-9V 2A / 9V-12V 1,5A
  Dalje automatike 5v-10A
  Identifikimi automatik i karikimit
  Treguesi inteligjent i dritës LED për përparimin e karikimit në kohë reale
  6 Mbrojtja e sigurisë (Pa bateri /Parandalimi i mbinxehjes / Mbrojtja kundër mbingarkesës / Mbingarkesa / Mbrojtje / Mbrojtje nga mbirryma / Mbrojtje kundër flakës)
  Per shtepi, zyra dhe lokale
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Pakete karikimi me 8 USB”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *