Ofertë!

Scooter elektrik NINEBOT

L 48,990.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Scooter elektrik me performance te larte ne ecje dhe manovra
  BRAND Ninebot
  Rekomandohet per moshat mbi 14 vjeç
  Per peshat deri ne 120 kg
  Shpejtesia maksimale 25km/h
  Distanca maksimale per nje karikim 35km
  Renje shpejtesie ne malore deri ne  15%
  Rzistent ndaj ujit
  Bateria 275 Wh (7650 Ah)
  Frenat Përpara: frena elektronike
  E pasme: frena me daulle
  4 mënyra ngarje (Eco, Standard, Sport) dhe 1 modalitet ecjeje
  Reflektorët E-MARK të përparme, të pasme dhe anësore
  PESHË 17 kg
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Scooter elektrik NINEBOT”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *