Ofertë!

Air Craft SU27

L 6,590.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Avjon dron, loder si nje SU27 e vertete, dhurata me e vecante per fëmijët tuaj
   Aeroplan dropp PP rezistent
   Size 83 cm – 51 cm
   Fluturimi 20-30 min
   Kontrolli i pultit ne distancat 1000-2000 m
   Koha e karikimit 2-3 ore. ( jo me shume se 3 ore)
   Drita let ne rrethim
   Frekuenca 2.4 GH
   Fluturimi: Larte-poshtë. Majtas-djathtas. Rrutullime dhe manovra pa fund.
  ‼️ (Keshillohet per moshat mbi 14 vjec)
  ———————————————————————
  Ne paketim:
  1. Skelet te montuar ( motorri, shiriti led, helika)
  1. Remote control (telekomande)
  1. Bateri
  2. Helika rezerve
  1. Skelet rezerve
  1. Makine silikoni + shufer silikoni
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Air Craft SU27”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *