Ofertë!

Çader shiu Special Ladys

L 990.00

SKU: N/A Kategori: ,
 • Përshkrim

  Umbrella, Special Ladys  Çadera magjike qe NDRYSHON NGJYREN
  Pelhure reziztente e papershkueshme nga uji
  Skelete me fibra karboni shum i lehte dhe super rezistent
  Zgjidh ngjyren e zeze ose blu.
  Pemen e jetes ose flutura magjike
 • Informacion shtesë

  NGJYRA

  BLU, ZEZE

  PAMJA

  FLUTURA, PEMA E JETS

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Çader shiu Special Ladys”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *