Çader shiu unisex

L 990.00

SKU: N/A Kategori: ,
 • Përshkrim

  Boss umbrella business
  Çader e cilesise se pare
  Pelhure reziztente e papershkueshme nga uji
  Skelete me fibra karboni shum i lehte dhe super rezistent
  Me 16 tela me fibra karboni
  Zgjidh ngjyren e preferuar
 • Informacion shtesë

  NGJYRA

  BLU, KAFE, VISHNJE, LEJLA

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Çader shiu unisex”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *