Endoscope Camera

L 4,490.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Kamera miniaturë të papërshkueshme nga uji, inspektim të automjeteve motorike, detektorë të tubacioneve të kanalizimeve, kërkim-shpëtim,
  Gjatesia e fijes 5m
  wifi check ios, Android
  Bateri 500mhA
  Gamë e gjerë aplikimesh
  Mund të përdoren për kamera nënujore,
  Zbulime arkeologjike, inspektim PCB, industrinë
  Aviacionit dhe hapësirës ajrore,
  Industrinë e shpimit të naftës, kantieret e ndërtimit
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Endoscope Camera”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *