Can bus per Mitsubishi

L 3,190.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit, per mitsubishi
  Outlander 2006-2013
  Pajero 2006-2013

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Mitsubishi”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *