Can bus per Volkswagen / Skoda

L 2,190.00

Kategori: ,
 • Përshkrim

  Can bus per lidhjen e NAVI-t me sistemin e makines dhe komandat e timonit,
  Volkswagen
  Santan/ Lavida 2009
  Jetta/CCL/Polo/ Sagitar/Gran/ Bora 2009

  Skoda
  Yeti 2009
  Fabio/Rapid

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Can bus per Volkswagen / Skoda”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *