DVR me 3 Camera

L 3,790.00

Kategori:
 • Përshkrim

  Regjistrues DVR me 3 kamera, ekran 4.1 inch per te gjitha makiant, me G-sensor
  Regjistrimi video dhe foto
  Lloji i ekranit:LCD
  Madhësia e ekranit:4.1″
  Këndi:140°
  Rezolucioni:1080 P
  Kamera para, kameran ne kabine dhe kamera pas
  Tensioni:12-24v
  G-sensor  1m, 2m, 3m
  Bllokues ne rast aksidenti

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “DVR me 3 Camera”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *