Ofertë!

Navi per Hyndai i30 2006-2012

L 10,990.00L 17,990.00

SKU: N/A Kategori: ,
 • Përshkrim

  Navi android 9″ per Hyndai i30 2006-1012

  Ekrani 9 inch

  Navi android me programin 360°
  Proccesor 8 Core
  Full HD 1080P Gorilla Glass Capacitive touch screen
  QLED IPS Display
  Rezolucioni 1280X720
  Bluetooth version 5.0
  Carplayer, Android e IOS
  Suport kamera  RCA  Cable dhe HD cable
  4X50W
  Google voic serch

   

 • Informacion shtesë

  RAM

  2 GB RAM, 32GB ROM, 2GB RAM, 16GB ROM, 4 GB RAM | 64 GB ROM

 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Navi per Hyndai i30 2006-2012”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *