Sexhade per falje me mbeshtetje

L 1,490.00

Kategori: , ,
 • Përshkrim

  Sexhade per falje  me beshtetje NEW✅
  Prayer MAT
  Sexhade per falje ne xhami,shtepi dhe udhetim
  Lehteson qenrimin para dhe pas Faljes se NAMAZIT
  E lehte ne levizje dhe pergatitje per falje
  Super cilesi me pambuk,fije sintetike dhe sfungjer
  Per te gjitha moshat
 • Përshtypje (0)

  Shqyrtime

  Ende pa shqyrtime.

  Bëhuni i pari që shqyrton “Sexhade per falje me mbeshtetje”

  Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *